Často kladené otázky

V akej akostnej triede predávate obklady a dlažby?

Všetky ponúkané obklady a dlažby predávame výhradne v I. triede.

Akým spôsobom môžem získavať informácie o Vašom tovare a jeho dostupnosti?

Najjednoduchším spôsobom je využitie kontaktného formulára na stránkach obchodu alebo v sekcii kontakt, na ktorom Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky. Taktiež nás môžte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, kde sa rovnako snažíme obratom reagovať. Vzhľadom na to, že niektoré ponúkané produkty vyžadujú dodatočné preverenie u dodávateľa, odporúčame využiť elektronické formy komunikácie pred telefonickou, aby bol spätne, po prezistení informácií, ľahko dohladateľný kontakt na Vás.

Ako priebieha spracovanie objednávky a informovanie o dátume dodania tovaru?

Po odoslaní objednávky potvrdíme prijatie objednávky e-mailovou správou. Okamžite po preverení dostupnosti kontaktujeme e-mailom a telefonicky zákazníka a informujeme ho o predpokladanom dátume dodania tovaru a realizácii objednávky. Opäť informujeme zákazníka po vyexpedovaní tovaru respektíve dostupnosti tovaru k osobnému odberu.

Aké formy platenia existujú vo Vašom obchode?

V súčasnosti ponúkame tri možnosti platby za nákup:

  • Platba vopred prevodom na náš účet vo Všeobecnej úverovej banke na číslo účtu: 1700708151/0200; pri zvolení tohto druhu objednávku začneme realizovať až po úplnom uhradení celej sumy z objednávky na náš účet. Zároveň vybratím tohto spôsobu platby získate zľavu 1% z objednávky.
  • Platbu v hotovosti je možné realizovať v prípade, že zvolíte osobný odber tovaru na predajni vo Voderadoch (okres Trnava a uskutoční sa pri jeho prevzatí. Na predajni je aj možnosť platby kartou. V prípade špecifického tovaru na objednávku Vám po obdržaní objednávky zašleme zálohovú faktúru vo výške 50% z ceny objednávky.
  • Platba na dobierku je najčastejšie realizovaným spôsobom platenia pri prevzatí tovaru zaplatíte. V prípade špecifického tovaru na objednávku Vám po obdržaní objednávky zašleme zálohovú faktúru vo výške 50% z ceny objednávky.

 

Na objednaný tovar obdržím daňový doklad(faktúru)?

Áno, daňový doklad vystavujeme ku každej objednávke vo forme faktúry s DPH alebo v prípade platby v predajni vo forme pokladničného dokladu.

Vynášate tovar do bytu (domu)?

Kuriér nemá povinnosť vynášať tovar do bytu (domu). Dovoz obsahuje iba jeho výkladku z auta, ak nie je dohodnuté inak.

Existuje možnosť osobného odberu tovaru?

Osobný odber tovaru je možný kedykoľvek počas otváracích hodín predajne a po dohode aj mimo otváracích hodín. Adresu a otváracie hodiny predajne nájdete na stránke Kontakt.